Şimdi, Daha Önce Hiç Kullanmadığınız Göz Farlarını Denemenin Tam Zamanı

Enerjinizi anında yükseltecek renklerle kendinize harika bir göz makyajı yapın.

Reyonda gördüğünüz anda renklerine bayıldığınız ve sadece “Belki bir gün kullanırım,” diyerek satın aldığınız o far paletini hatırlıyor musunuz? Merak etmeyin, yalnız değilsiniz. Makyaj çekmecenizin içinde bir yerlerde kullanılmayı bekleyen o rengarenk paletin günü bugün!
Herkes evlerinde sosyal mesafe kurallarını uygularken kendinize çarpıcı ve rengarenk bir göz makyajı yapmak oldukça iyi fikir. Enerjinizi anında yükseltecek ve keyiflenmenizi hatta çıkan sonuca şaşıracak Instagram profilinizin tozunu almanızı sağlayacak bu aktiviteyi gerçekleştirmek için neyi bekliyorsunuz?
Bu sadece eğlenmek için değil 2020 yazında trend olan çarpıcı tek rank göz makyajlarına elinizin alışması için de harika bir adım olacak.

Eğlenceli Pembeler 

Pembe göz makyajları New York Moda Haftası’ndan hafızamıza kazındı. Neredeyse her cilt tonuna uyum sağlayabilen bu renk göz makyajınızda harika görünecek.

Cool Mercan Tonları

Eğer canlı pembe sizin renginiz değilse fakat yine de canlı tonlardan gitmek istiyorsanız, mercana bir şans verin. Canlı ve çarpıcı göz makyajı yaratacağınızdan hiç şüphemiz yok.

Büyüleyici Yeşil 

Göz makyajında yeşil tonlarını far olarak kullanmak size eskide kalmışlık hissi verse cilt tonunuza uyan canlı bir yeşil tonla dilediğiniz retro görünümü kolayca yakalayabilirsiniz. Ayrıca eğer göz renginiz kahverengi ise yeşil bunu daha derin ve çarpıcı hale getirir.

Peki ya Turkuaz? 

The Drew Carey Show’un tutkunlarındansanız ama Mimi Bobeck’in makyajı çok da size göre değilse turkuaz göz farınızla daha sade bir görünüm yaratabilirsiniz. Böylece çok daha cool görüneceksiniz.

Mavinin Tek Tonu 

Turkuaz farı uyguladığınız gibi maviyi farı da göz kapaklarınıza tampon hareketlerle yerleştirin ve daha sona temiz bir fırçayla dağıtın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*